7th International Conference Research in Didactics of the Sciences

Opłaty

Wszyscy prezentujący autorzy muszą opłacić opłatę konferencyjną zgodne ze swoim statusem i terminem płatności.
Współautorzy, jeżeli nie chcą uczestniczyć w konferencji, nie muszą się rejestrować.
Studenci muszą dostarczyć listy od swoich przełożonych.

wczesna

normalna

późna
uczestnik 175 euro 200 euro 250 euro
student 125 euro 150 euro 200 euro
uczestnik z UP 150 euro 150 euro 200 euro
osoba towarzysząca 125 euro 150 euro 200 euro

* W ramach opłaty konferencyjnej można opublikować maksymalnie dwa artykuły o objętości do 5 stron każdy. Każda następna strona danego artykułu +10 euro. Za opublikowanie trzeciego artykułu +50 euro.

** Zamiast dwóch pięciostronicowych artykułów istnieje możliwość opublikowania artykułu o objętości 40000 znaków. Druk artykułu o objętości 40 000 znaków będzie możliwy po wcześniejszej rekomendacji przez Komitet Naukowy.

Opłata konferencyjna obejmuje książkę streszczeń, publikację z pełnymi tekstami wystąpień, przerwy kawowe, obiady i uroczystą kolację.

Opłata dla osób towarzyszących obejmuje obiady, uroczystą kolację oraz zwiedzanie Krakowa (wycieczka piesza)

Studenci muszą dostarczyć list rekomendujący od opiekuna naukowego aby skorzystać ze zredukowanej opłaty konferencyjnej

Opłatę konferencyjną należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy:

Nazwa rachunku:

UNIWERSYTET PEDAGOGICZNY

IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

UL. PODCHORĄŻYCH 2

30-084 KRAKÓW, POLSKA

Numer rachunku (IBAN):

PL71124047221111000048524687

Bank:

Pełna nazwa: BANK POLSKA KASA OPIEKI S.A.

Nazwa skrócona: BANK PEKAO S.A.

ODDZIAŁ W KRAKOWIE

UL. PIJARSKA 1

31-015 KRAKÓW, POLSKA

SWIFT CODE (BIC)  PKOPPLPW

Tytuł przelewu: DidSci2014 oraz nazwisko wpłacającego.

Opłaty za przelewy ponosi wpłacający. Proszę upewnić się, czy w tytule przelewu zawarty jest zapis DidSci2014 i nazwisko uczestnika.

Nie akceptujemy kart kredytowych.

Faktura zostanie wystawiona na dokonującego przelew. (Jeżeli wpłaty dokonuje uczestnik z prywatnego konta otrzyma fakturę na swoje nazwisko, natomiast nie może otrzymać faktury na uczelnię i odwrotnie).

Rezygnacja

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w konferencji przed 1 maja 2014 zostanie zwrócone 50% opłaty konferencyjnej. W przypadku rezygnacji po tym terminie opłata konferencyjna nie będzie zwrócona.  Rezygnacja musi zostać złożona w formie pisemnej i przesłana pocztą lub faksem.